| banu007 a întrebat:

Ce sa fac daca mi sa-u sters toate iduri-le din lista de mess. Aveam peste 400 si acum mai am doar 25.Cum sa le recuperez?

Răspuns Câştigător
| zahy a răspuns:

Uite aicia http://forum.chip.ro/showthread.php?t=95248

12 răspunsuri:
| Felys a răspuns:

In mail mai pot fi, sau astepti sa te contacteze ei si le dai add din nou

| zahy a răspuns:

Cauta in folderu yahoo ca ai pe acolo contactele cu care ai vorbit cauta pe google ca gasesti exact am netu prea prost sa iti caut eu. Recuperezi toate contactele cu care ai vorbit

| zahy a răspuns:

Le gasesti si in registri poti cauta pe google despre regedit daca nu gasesti anuntama ca iti caut eu da e vremea proasta in Italia si am 1kbs abia deschid o pagina

| banu007 explică (pentru zahy):

Si cum il folosesc k la-
m downloadat

| zahy a răspuns (pentru banu007):

Man nu trebuie sa downloadezi registi ii acessezi astfel : Start > run > regedit.
Intri in "Start" apesi pe butonu "run" scrii "regedit". nu modifica nimica fara sa cunosti iti poti strica windowsu. am sa caut acum eu problema ta sper sa te contactez in 10 minute.

| zahy a răspuns (pentru banu007):

Bun probabil ai instalat yahoo in C: intra in folderu yahoo.
C:\Program Files\Yahoo!\Messenger\Profiles\id tau acolo ai un XML Document cu numele tau intra in el acolo vezi contactele cu care ai avut conflict. Mult succes

| zahy a răspuns (pentru banu007):

Sa zici daca ai rezolvat pentru ca eu nu mai folosesc serviciu yahoo pe peste 7 ani din cauza neseriozitati companiei. daca nu rezolvi problema asa atuncia voi cauta o alta modalitate de a recupera lista

| banu007 explică (pentru zahy):

Am facut asa cum ai zis uh dar am gasit doar 15 id-uri

| zahy a răspuns (pentru banu007):

Pentru ca doar cu alea ai comunicat big grin

| banu007 explică (pentru zahy):

Imposibil.Eu am comunicat cu mai multi

| frikk a răspuns:

Nu inteleg cum ti sau sters. dar intra la ignore list si vezi daca toti care sau sters sunt acolo.De facut nu ai ce face! decat sa le dai de la inceput add si remove ignore.suuceswinking

| ale23 a răspuns:

Cauta in adresbook daca ti s-au sters trebuie sa fie acolo si dale la toti add si nou happy...in ignore list nu cred ca ii gasesti happy