| Eღilia62 a întrebat:

Ce se intampla cu net-ul meu? Merge greu si paginile nu se incarca intregi(lipsesc unele elemente). Am internet prin modem de la Click Net si beculetele si se aprinde verde intermitent la ACT si intermitent este si beculetul portocaliu de la LAN.In mod normal nu e asa. Ce se intampla? E blocata reteaua de la frig, are modemul ceva? Desi nu as crede ca il am de 2 luni.

3 răspunsuri:
| Tlbi a răspuns:

Mareste viteza la net prin modem: http://xux.ro/viteza-mai-mare-la-net-prin-modem/

| MEMO a răspuns:

Vezi daca iti merge si caclulatoru in reluare inseamna ca este de la calc nu de la modem.

| eusefu a răspuns:

Depinde de care modem ai, ca si al meu la clicknet se stinge singur si se aprinde din nou.astia de la clicknet sunt cam smecheri, au cel mai prost net si modemurile la fel.eu cred ca problema ii de la modem.