| miry2013 a întrebat:

Ce se poate intampla daca stai cu ochii deschisi in mare?

9 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Apa din mare nu este curată şi poţi să faci infecţii oculare.

| al3xander a răspuns (pentru FemeiaPisică):

Este mai curata ca apa dulce dintr-un lac sau rau si nu am auzit pe nimeni sa faca infectii la ochi din cauza ca a stat cu ochii deschisi in mare sub apa.

| Reigns a răspuns:

Iti intra aer in ochi si se intampla sa nu ii ai inchisi. big grinbig grinbig grin
Sistaaa' te ustura ochii sau ai ocazia sa vezi micile creaturi cum iti intra in ochi phahaha.

| Crucified a răspuns:

Multe. Nu îţi recomand să faci aşa ceva. Pentru că apa mării nu e curată, toată lumea se pişă în ea.

| Joker11 a răspuns:

Marea e sarata,, te ustura ochii dar in apa de acasa nu te ustura.

| al3xander a răspuns (pentru Joker11):

Eu am fost de nenumarate ori la mare si am stat cu ochii deschisi sub apa si nu mi s-a intamplat nimic.

| MariaCristinnaa a răspuns:

Daca e limpede poti vedea happy

| niciunnume19 a răspuns:

Ti se rosesc si te ustura.

| Andrei3001 a răspuns:

Te ustura ochii.Stai linistita ca nu mori sau altceva.