| Sandel13 a întrebat:

Ce useri considerati ca dau raspunsuri bune aici? tin sa ii laud pe urmatorii johnnny123 are logica foarte buna, mossotti e realist, suntserios realist, sadrian42 bun analist, anonimul realist, wr3nch, ray, are logica buna violeta are cunostinte bune, siriusblack98 e realist omul.Voi ce useri ii laudati?

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Noi să fim sănătoși!

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

"violeta are cunostinte bune"

ce gluma buna

| Sandel13 explică (pentru suntserios):

Mdeah,m-am grabit putin,dar mi-a raspuns bine la o intrebare legata de psihologie, just enough ti-am zis ca la o intrebare a unui user a dat-o in bara rau cum sa zici ca daca esti sarac si te bat parintii o sa ajungi bine in viata? bine nu zic ca nu se poate, dar ce legatura are? dar restul userilor sunt alesi dupa o analiza foarte atenta, imi plac si raspunsurile tale, johnnny123 e zeul serverului are gandirea critica bine dezvoltata si mossoti imi place pentru ca e cu picioarele pe pamant.

| sierra1 a răspuns:

Sau de ce n-ai face un top al celor mai adânci/profiunde intrebări?

Aș vota pentru asta:

https://www.tpu.ro/......au-la-job/

| Sandel13 explică (pentru sierra1):

Apropo si tu raspunzi ok, am uitat.

| sierra1 a răspuns (pentru Sandel13):

Noi să fim sănătoși!

| mi25 a răspuns:

Tu ai vazut ce raspuns ti-a dat Violleta referitor la medici? Asta Inseamna ca are cunostinte bune? Si are atat de multe raspunsuri care reflecta ca nu cunoaste problemele, dar isi da cu parerea.

| Sandel13 explică (pentru mi25):

Pai eu n-am zis ca e adevarat, am zis ca e mai plauzibil de n ori ce ai zis tu, violleta in legatura cu ceva legat de psihologia a zis-o bine si mi-a dat raspuns ok, dar a avut demult si un raspuns ilogic si atat de slab, ala ca cica ai sanse mai mari sa reusesti in viata daca ai traume, te nasti sarac, ai evenimente negative si iti e calcalta in picioare stima de sine, decat unul care are stima de sine buna in viata.

| Yuoia a răspuns:

Iar tu, troll!