| Jochkyr a întrebat:

Ce varsta imi trebuie pentru a schimba bani la o casa de schimb valutar? Neaparat 18 ani?

4 răspunsuri:
| AdiSR a răspuns:

De la 14 ani în sus. Trebuie să ai buletinul la tine.

| mady07 a răspuns:

La mine in oras trebuie sa ai minim 18 ani pentru treaba asta dar poate daca te duci cu buletinul ai avea sanse mai mari incercarea moarte n-are.Normal si legal ar fi la 18 ani dar daca ai noroc poate poti si fara(macar 14 sa ai, adica sa ai buletin)funda...

| Aliiinutzatha a răspuns:

Nu cred...ar trebui sa te duci sa vincerci iar daca nu merge sa rogi o persoaa adulta sa vina cu tine.

| Criina5 a răspuns:

Daca ai buletin, poti schimba linistit.