| Ronaldo_Messi_2001 a întrebat:

Ce varsta trebuie sa am sa pot schimba bani la banca?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Trebuie sa ai peste 18 ani si un act de identitate la tine.

| Samariteanul a răspuns:

Pai sa fi adult si sa ai o slujba care sa-ti permita acel schimb de banii.In principiu sa ai peste 18 ani.Desi sa stii ca nu e 100% obligatoriu.Am avut eu 100 de lei si u avea nici un magazin sa schimbe in 2 de 50, asa ca m-am dus l banca si mi-a schimbat, iar atunci aveam doar 15 ani laughing...

| WhatABeautifulDay a răspuns:

Daca te referi la conversie adica de exemplu din euro in lei trebuie sa fii major.

| Unindividn0rmal a răspuns:

Buna! Trebuie sa ai peste 18 ani, adica sa fi major. O zi buna!

| Elena2106 a răspuns:

Trebuie sa fi major. peste 18 ani