| xFlavy a întrebat:

Ce Windows 7 e mai bun pentru jocuri? Ultimate,Home Premium sau Profesional?
Un clasament (1, 2,3) Am auzit ca Home Premium e cel mai bun dar nu stiu sigur.

2 răspunsuri:
| WeAreSmart a răspuns:

Am impresia ca faci comparatie intre windows 95 si windows 8.1, pune un ultimate si nu-ti mai bate capu atita ca nu-i mare diferenta

| NYK4u a răspuns:

Atata timp cat unitatea/laptopul tau este cat de cat performant nu o sa conteze ce fel de windows 7 ai.Si daca este vreo diferenta nu cred ca o sa observi.