| iuli104 a întrebat:

Salut,ce versiune de windows 7 este mai buna? PROFESIONAL, HOME PREMIUM SAU ULTIMATE? ma refer sa mearga mai repede.

Răspuns Câştigător
| ShdDidutz a răspuns:

Windows 7 Home Premium merge mai bine. Sper ca ti-am fost de ajutor.

4 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Graba strică treaba.Nici de cum Home premium-ul.Da e optimizat comercial doar că real e ca ultimate-ul de rău, deci daca vrei Windows neapărat atunci Profesional fără futures-uri.
încearcă asta și o să vezi că am dreptate.succes

| JusTPauL a răspuns:

Nu conteaza versiunea, daca e pe 32 bit iti merge mai usor decat cel pe 64.

| Rusu_Cozmin_1995 a răspuns:

Depinde si de piesele calculatorului, eu iti recomand ultimate happy.

| Bogdan_Bogdi_1998 a răspuns:

Dupa mine Ultimate. Eu il am de aproape de un an si nu mi-a mers rau.