| anonim_4396 a întrebat:

Ciao! Am facut un cont pe okazi.ro,daca raman logata pe site asta inseamna ca sunt online si pe messenger fiind acelasi nume de utilizator? Am intrat pe site si dupa aceea am iesit fara sa dau logaut si am observat ca pe lista mea de messenger aparea online numele de utilizator care l.am facut pentru okazii.ro avand acelasi nume si pe messenger, un al 2 lea id, sper ca ati inteles dupa cum m.am exprimat, Astept raspuns urgent, Va multumesc.

Răspuns Câştigător
| Lexon a răspuns:

Salut Rodica,
Cele doua conturi nu au nicio legatura. Te-ai adaugat in propria lista pe mess.

6 răspunsuri:
| Curiosu a răspuns:

NU, nu ai cum sa ramai! Este imposibil!

| pcris a răspuns:

Esti online doar acolo unde te loghezi.

| alin334 a răspuns:

Nu are cum

| fabyzor a răspuns:

Nu cred ca ar avea nicio legatura+ca foarte multe site-uri atunci cand te inregistrezi nu-ti dau voie sa-ti pui acelasi nick ca cel de la messenger!

| Sabo94 a răspuns:

Odata ce ai inchis browser-ul se inchide si contul(off line)

| Marian88 a răspuns:

Conform acelui site daca bifezi optiunea,, tine-ma minte,, ramai online 24 ore dupa care te delogheaza automat! in cazul in care iesi de pe pagina fara sa dai log out manual ramai online timp de 24 de ore. sper ca ti-am fost de folos o seara placuta!