| sandutaicri a întrebat:

Cine a cumparat "Danonino" ce seminte din noua promotie voua in cit timp va rasarit planta? Voua ce plante ati gasit? Ati facut ceva in afara de regulile de pe plic? Voi in ce ati plantat semintele? Voi de cite ori udati saminta si cu cita apa? Cine imi va raspunde la toate intrebarile si/sau mai mult primeste funda.Scuzati categoria happyhappyhappy.

4 răspunsuri:
| florizzz a răspuns:

Saut! eu am gasit salata. Nu am facut nimic special in afara de regulile dupa plic ba chiar le-am plantat chiar in paharul lui. O data pe zi e suficient sa o uzi, nu e necesara multa apa cativa stropi ea isi trage apa, oricum cat sa nu fie pamantul tare. Salatica mea are o saptamana. tu ce soi ai si de cand ai plantat-o? spor la cultivatbig grin

| sandutaicri explică (pentru florizzz):

Eu am marar, salata si ridichi pe marar l-am plantat luni, salata vineri si ridichi eri "happy"

| florizzz a răspuns (pentru sandutaicri):

Super! big grin

| florizzz a răspuns:

Buna! ce-ti mai fac plantutele?