| Cippri a întrebat:

Cine imi poate explica treaba cu windowsurile 7 starter/home basic/ultimate/professional/home premium.
Adica care-i treaba cu ele care este diferenta?
Pe care mi l-ati recomanda?

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| dudu13 a răspuns:

Http://en.wikipedia.org/wiki/Windows_7_editions :) uite aici cate ceva despre fiecare

| tr3ig a răspuns:

Versiunile astea sunt pentru prgramatori si pentru aia foarte desteptiwinking pentru useri normali poti sa instalezi orice versiune vrei, nu te dreanjeaza cu nimic si nu ai nici o facilitate in plus. bafta.

| Cippri explică:

Pe care l-as putea folosi?

| horia2012 a răspuns (pentru Cippri):

Eu am de 2 ani Home Premium pe 32 biti.Singura diferenta este ca pe
Home Premium nu pot instala limba romana. Dar pe mine nu ma deranjeaza.
In rest e la fel de bun ca toate celelalte.