| raluka_8394 a întrebat:

Cine ma ajuta si pe mine sa fac o compunere de 15-20 de rsanduri despre necesitatea fair-play-ului in care trebuie sa am :doua argumente in favoarea fair-play-ului, sa relatez un eveniment in care s-a impus necesitatea lui, sa am o structura adecvata tipului de rext si cerintei formulate.mersikissdau fundii la cel mai rapid rasp

Răspuns Câştigător
| theorizer a răspuns:

1.Respecta daca vrei sa fii respectat
2.Trisatul e pentru cei slabi
De fiecare data cand se joaca o miuta arbitru e fair-play-ul. Fara fair-play orice joc intre prieteni nu ar fi posibil sau ar fi un calvar.