| Ghr_Razvan_1996 a întrebat:

Cine stie niste exercitii pentru partea superioara a pectorarilor sau alte tipuri dar care le pot face acasa,am doar niste gantere,eu am o problema cu pieptul e deformat, adica ii iesit putin in afara si e urat asa laughing as vrea sa am si eu pieptul m-ai facut sa-mi stea bine cu orice tip de tricou sau camasa,,

Răspuns Câştigător
| AndreasfromMetallicA a răspuns:

Salut,pentru partea superioara a pectoralilor se foloseste, de obicei impinsul cu haltera/gantere in plan inclinat. Acasa poti face flotari, tinand picioarele undeva mai sus (pe pat, un scaun), cu capul indreptat in jos.
Iti explică nenea la minutul 4:36 din video.Baftă http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=jWc8gHlAkoM#t=279