| anonim_4396 a întrebat:

Cine stie niste site-uri online pentru a dansa orice fel de dans...imi place la nebunie sa dansez asa ca va rog daca vreti sa ma ajutati. vreau sa invat mai mult decat stiu.mersi funda+vot

1 răspuns:
| ShowTim3 a răspuns:

happyDownloadeaza toate seriile de la Dansez Pentru Tine sunt 8 sau 9 din cate stiu happy poti sa inveti de acolo toate stilurile de dans happy.Sau ai putea sa te inscrii la cursuri de dans big grin 10-20lei saptamana, chiar mai putin ca e criza si mai lasa si ei la pret happy aunge si la 5 lei.