| mausul a întrebat:

Cine stie un hack pentru barn buddy de pe hi5 sa fac cat mai multi money dinaia banilaughingbig grin

Răspuns Câştigător
| Ssshadow a răspuns:

Descarca cheat engine 5. 5 si uitate aici http://www.youtube.com/watch?v=pNbFE9sx9FI&translated=1 sper sa pricepi si sper sa mearga

4 răspunsuri:
| Ssshadow a răspuns:

Multumesc. happy

| cristian_4701 a răspuns:

Cu cheat engine nu merge si nu merge cu nici un program! cu cheat engine numai arata ca ai full bani dar de fapt ai tot atatia cat ai avut inainte!

| mausul explică:

Nu merge prietene e o vrajeala cu cheat engine asta...altceva...happy

| mausul explică:

Da e ceva un bug da nu vrea nimeni sa il spuna...crying