| DaRlInGiLuSiOnS a întrebat:

Credeti ca unii oameni isi merita locurile de munca? Eu m-am dus sa-mi fac un vaccin antirabic si m-a intrebat acolo ca in ce mana trebuie sa-mai faca vaccinullaughingeu de unde pana mea sa stiu daca doctoru nu stie eu ce sa mai zic.doamne uite asa mor oamenii sau raman cu vreun handicap.

5 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Nu fi asa de rau, probail ca omul a incercat sa fie dragut si sa te lase pe tine sa alegi ca doar nu are importanta in ce mana iti face vaccinul. Stii e la fel cu modul de recoltare a sangelui acesta se poate lua din mai multe locuie. Dar daca tu stii ca nu ai vene usor de gasit pentru a nu te chinui trebuie sa spui de unde sa ti-l recolteze.

| DaRlInGiLuSiOnS explică:

Pai daniela sunt muscata de o pisiscahee heede mana si prima data mi-a facut 2 vaccinuri unu intr-o mana si unu intr-o mana...si nu mi-a facut cu flexura ca sa imi faca in vena in fine s-o fi simtit prost ca eu m-am pus pe rashee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Eu când spun că doctorii habar nu au de meserie, se supără una lume. Foarte bine, pentru mine nu aveți valoare.
Ai ajuns pe mâna doctorilor, este timpul să vorbești și cu un preot, nu de alta dar să fii spovedită și împărtășită.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te-a intrebat ca sa faca un pic de conversatie cu tine si sa-ti mai diminueze stresul /frica.
Nu conteaza in care mana se face, dreapta sau stanga e totuna dpdv medical.
In alta ordine de idei, la cum scrii tu romaneste, in mod evident nu-ti meriti calculatorul de la care postezi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Legiuitoareo, tot e bine ca in anul care a trecut ai invatat sa nu mai furi non stop, cum aveai obiceiul, ci sa mai dai si link-urile de unde pana atunci copiai tot. Poate anul asta se mai lipeste si un pic de bun simt de tine, cu toate ca asta e mult mai greu!
Asa-s unii oameni, au senzatia ca se pricep la orice, doar pentru ca au ajuns sa stie sa scrie si sa citeasca ( cat de cat, evident, pana pe la piciorul broastei, nu mai mult, pentru ca nu le trebuie!). Tupeul rezolva restul.