| anonim_4396 a întrebat:

Cu ce telefon credeti ca puteti face mai multe, iphone 5 sau Samsung s3?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca puteti spuneti-mi si ce puteti face in plus.(FuNDA pentru cele mai multe)

| Rockerul23 a răspuns:

Din punctul meu de vedere iPhone 5 cu siguranta.
Am dat acest raspuns si pentru ca sunt fan Apple dar nu numai acesta e motivul pentru care am ales iPhone-ul.

Răspuns utilizator avertizat
| TechnoCocktail a răspuns:

Iphone 5 All the Way! +Calitatea superioara unui S3 big grin

| alextom70 a răspuns:

S3 cu siguranta,eu il am si este ablosut superb,dilplayul arata perfect,procesorul quad core excelent,materiale de calitate, camera face poze super, si este si mai ieftin ca jucaria celor de la Apple, nu fi prost sa-ti cumperi o porcarie de iphone, eu nu l-am avut dar prieteni mei care lau avut mi-au spus ca este mult sub pretul pe care il are

| arcatanio a răspuns:

Samsung galaxy s3