| ralfy123 a întrebat:

Cum bag pe cineva la respins pe tel am Nokia Asha 302?

Răspuns Câştigător
| ღĄиÐяeeαღ a răspuns:

Agenda / Contacte / Alegi contactul respectiv / Editare / Adaugare la lista de respingere Funda? puppy dog eyes

| Carmen_Sanda_1977 a răspuns (pentru ღĄиÐяeeαღ):

Cum se blocheaza un numar de telefon de pe telefonul personal

5 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Il bagi in lista neagra si nu vezi nici apeluri, nici mesaje

| Kat_Kory_1997 a răspuns (pentru besleaganicolaecosmin):

Cum il bagi la lista neagra?

| besleaganicolaecosmin a răspuns (pentru besleaganicolaecosmin):

Din setarile de la mesaje/apeluri dar nu stiu la toate modelele

| zoeZoe a răspuns:

Scrie intai numarul si baga-l in memorie daca nu e. Apoi dai pe el si ai la optiuni si Blocheaza numar.