| Anomim2025 a întrebat:

Cum credeti ca ar fi lumea daca Rusia ar intra in Uniunea Europeana chiar daca pare imposibil?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu va mai fi ciudat daca se schimba ideologia comunista din Rusia. Atunci ar fi poate mai bine desi eu nu am incredere nici in UE ca ne-a adus binele.

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

S-ar ieftini vodca si tigarile in tot UE.
Atat de mare ar fi contrabanda, incat accizele din UE n-ar face vandabile whiskey-ul, dar nici tigarile fabricate in vest, care s-ar strica pe raft.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Probabil ar aparea multe produse noi pe piata europeana... in rest nimic deosebit

| Andreyna4 a răspuns:

Si daca ar intra in U.E, tot asa va ramane, cred ca nu se va cu schimba nimic, tot ar mai exista amenintari din partea rusilor laughing

| IulianaBadea a răspuns:

Extrem de frumos... dar si ciudat.