| ßeatryce a întrebat:

Cum e sa te muti la o alta scoala? Sa-mi spuna cei care sau mutat

Răspuns Câştigător
| ViViDfan a răspuns:

Pai depinde.eu sunt o persoana mai inchisa si cand m-am mutat mi-a fost destul de greu sa-mi fac prieteni, dar daca tu esti mai sociabila o sa-ti faci o multime de prieteni(am o colega asa.nici bine nu a venit la noi in clasa ca erau toti colegii pe ealaughing)cat despre profesori.parerea mea e ca sunt toti la fel, conteaza ca tu sa fi fata serioasa si sa tee ti de invatatwinkinglaughing

1 răspuns:
| KeepCalmThinkDiffrent a răspuns:

Daca inveti bine si daca sti sa te faci un om,, acceptat de societate'' atunci e ok... daca nu... o sa fie oribil!