| Florea93 a întrebat:

Cum fac sa nu imi mai apara la opera. paginile sus ...ca si cand apare bara de la XP sus asa imi apar mie paginile nu stiu cum am tras de ele...si vreau a stiu cum

7 răspunsuri:
| Ucigasuldeprostie a răspuns:

PONEIUL cat traieste invata.

| Florea93 explică (pentru Ucigasuldeprostie):

Impusca-te ma carcaliete

| ViezurE a răspuns (pentru Ucigasuldeprostie):

Te-ai cuplat cu un ponei dragul meu Killer? Vorbeşti doar de ponei.

| Ucigasuldeprostie a răspuns (pentru ViezurE):

PONEIUL isi bate si el joc de fiintele acestea inferioare si subdezvoltate!

| Florea93 explică (pentru Ucigasuldeprostie):

Pisapas pe tine tu nu stii unde stai si vb cu mine...cata istorie stiu eu ...se vede ca esti unu din acei retardati care inca il plang pe ceausescu

| Ucigasuldeprostie a răspuns (pentru Florea93):

PONEIUL nu iti intelege limbajul inferior asemanator unei primate agitate cu scrotul oparit. Daca doresti sa comunicam recomand sa inveti bunele maniere mai intai si daca simti nevoia sa urinezi, poti face asta pe mama ta!

| Monster97 a răspuns:

Deci te duci cu clicku sub pagini acolosis si trebuie sa iti apara sageata sa si cand ar fi 2 una in sus una ij jos si o treagi in sus si gata big grinbig grinbig grin