| anamaria_6266 a întrebat:

Cum imi fac un site. funda

P.S.nu blog

4 răspunsuri:
| Joanne a răspuns:

Cel mai usor este pe Wix.com sau Webs.com.
Eu iti recomand Wix.com pentru avantajele sale in ceea ce priveste designul.
Aici poti sa iti faci si gratuit, insa ai si optiunea de a plati pentru ca adresa acestuia sa fie example.com.
Multa bafta!

| Mikester a răspuns:

Depinde ce site vrei daca vrei un forum gratis http://forumgratuit.ro
daca vrei ceva platit iti trebuie domeniu.ro.com. info.eu sau oricare dar acele domenii trebuie platite iar pentru un site facut de la 0 trebuie sa stii sa programezi in HTML si C++ sau Flash dar Flash e tot pe baza de C++.Cel mai usor de facut sunt blogurile si forumurile gratuite ele nu necesita cunostinte in C++ sau altceva, au meniuri usor de folosit. Sper ca m-am facut inteles! FUNDA :D