| GavriloaeAna a întrebat:

Cum imi pot afla parola de la id? cineva mi-a spart parola si nu stiu cum sa o aflu? ma puteti ajuta va rog? multumesc anticipat...

Răspuns Câştigător
| trăncănici a răspuns:

S-ar putea să-i fi schimbat chiar şi mail adr.Fă-ţi un alt cont şi încearcă să-ţi trimiţi o cerere de prietenie, dacă e vorba de site de socializare.Imediat vei fi anunţată prin mail că ţi s-a cerut prietenia.Cu asta verifici dacă nu a fost schimbat m-adr.În caz că nu-ţi vine nici un mail, pe adr.anterioară,se cheamă că persoana ţi-a schimbat m-adr.În caz că ţi-a schimbat m-adr, te duci pe pagina inaccesibilă şi reclami pagina ca fiind furată! Succes!

5 răspunsuri:
| anameoow a răspuns:

Intra pe yahoo si da pe forgot my password sau asa cevathinking acolo o sa iti ceara toate datele si raspunsurile la intrebarile pe care le-ai dat cand ti-ai facut contul.

| SarcasticLady a răspuns:

Pai poti da parola pierduta sau schimba parola si raspunzi acolo la intrebari ca sa vada daca esti tu ( cu raspunsuri adevarate care le sti ca le-ai pus cand ai facut contul si gata)
sper ca te-am ajutat

| GavriloaeAna explică:

Problema e ca nu mai tin minte acele date... daca imi puteti spune o alta modalitate...de a sparge parola sau ceva de genu

| Shaggy1991 a răspuns (pentru GavriloaeAna):

Si eu am patit la fell si nu stiu ce drak sa fac.ca am nevoie de id meu.crying

| Shaggy1991 a răspuns:

Si eu am patit la fel si nu mai stiu parola...dar nu st de ce.se int astacrying