| piciu25 a întrebat:

Cum instalez si eu Last XP? am imaginea dar nu stiu ce sa fac cu ea

Răspuns Câştigător
| Rapateckh93 a răspuns:

Pasul 1: Cumperi un Dvd gol.
Pasul 2:Descarci nero (daca nu ai).
Pasul 3:Introduci dvd-ul gol in unitatea DvD.
Pasul 4:Dai click dreapta pe imagine si deschizi cu nero.
Pasul 4:O sa-ti apara nero cu continutul imaginii si dai burn la cd dupa ce setezi cea mai mica viteza (4x).
Pasul 5:Dupa finalizare, windowsul va fi bootabil.
Pasul 6:Formatam pc-ul cu acest windows.

Daca nu stii sa formatezi uita-te la un tutorial = Prima parte aici --> http://www.youtube.com/watch?v=Lj4CVpu8QW4feature=related
Partea a doua -->http://www.youtube.com/watch?v=zTUiC15qKmw&NR=1

Tutorialul imi apartine, nu si video.
Sper ca te-am ajutat. Funda :D?

1 răspuns:
| sweetpassion a răspuns:

Rafinament si senzualitate numai alaturi de noi intr-o ambianta discreta si intima! Dulci si senzuale vino sa iti alintam simturile cu cele mai pasionale atingeri,pana la finalizare,
Masaj de relaxare,body senzual masaj,masaj erotic nud,masajul dublu,show erotic,jacuzzi masaj,cupluri masaj erotic
Bucuresti Piata Rosetti
Tel: 0728.339.812; 0740.859.654