| S3ntimentBoY a întrebat:

Cum invat catelul sa nu mai faca pipi in casa si sa faca la program? Poate imi dati un site unde as putea gasi.Plzzzzz Funda:X

5 răspunsuri:
| DeathDealer a răspuns:

Am si eu o intrebare pentru tine: tu faci la comanda? sunt de aceeasi parere cu m0x. incearca sa-l mai scoti la o plimbare poate asa se obisnuieste sa nu mai faca in casa, alta sansa nu ai.

| S3ntimentBoY explică (pentru DeathDealer):

Fac, cand ma pune mama

| S3ntimentBoY explică:

Ok

| S3ntimentBoY explică:

Da e cam ciudat

| m0x a răspuns:

Zgarda cu socuri.http://www.k9electronics.com/dog-training-collars/ cainele e un animal.nu e computer.si.daca il ranesti te tine minte toata viata.