| Robix a întrebat:

Cum iti poti controla visele?

Răspuns Câştigător
| ℬaby a răspuns:

Bună, robix!happy

Bună intrebare. Deseori, adormim fara sa stim dacă este vis sau nu.
Eu cred ca-mi pot controla visele, gandindu-mă la ceva ce-mi place, ceva ce e fantastic, sau cum ar fi viata daca am putea zbura, cum e sa fii pe o alta planetă. Vise pe care nimeni nu le poate indeplini.

Alteori, visele vin de la sine, cand esti plin/ă de griji.

Sper ca te-am ajutat!

Baftă!
Cu drag, Byby

2 răspunsuri:
| eu09eu09 a răspuns:

Pai inainte sa te culci asculta melodii haioase sau uitate la un film frumos nu de groaza big grin si o sa visezi frumos big grin fundita pls"D

| doinitza12 a răspuns:

Inainte de culcare gandeste-te la ceva ce vrei sa visezi si vei visa...visele sunt influentate de cea ce gindim inainte de culcare