| rolly3342 a întrebat:

Cum pot afla daca mi s-a ars placa de sunet? s-a oprit din senin in timp ce ascultam muzica si nu mai vrea deloc.nu mai se aude nimic. funda

4 răspunsuri:
| traveler a răspuns:

Ai instalat cumva driver de curand la bluetooth? Vezi ca asta iti trece placa de sunet pe bluetooth.Dezactiveaza de la el handsfree si da exit daca este asa.

| KainSanctus a răspuns:

Daca e arsa nu o mai recunoaste calculatorul...ca sa vezi asta te duci in device manager si verifici daca mai e acolowinking

| rolly3342 explică (pentru KainSanctus):

Tot e.dar tot nu merge sunetul deloc.

| KainSanctus a răspuns:

Sunt doua posibilitati 1. update driver si il va instala iar sau il va updata sau 2. cauti un driver pe placa ta de sunet pe net si o instalezi manual si daca nu iti iese idul meu este hellboy776 si te ajut livewinking