| black1white a întrebat:

Cum pot afla posesorul unui nr? adica am primit mesaje de la cineva si nu cunosc nr(nu este nr ascuns)
exita ceva, un program sau un site online care sa ma ajute in vreun fel?
ajutati-ma va rogbig grinfunda

Răspuns Câştigător
| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

Ai putea sa afli nr chiar daca e pe ascuns cu ajutoru unui program prin care sa treaca apelu si dupa sa ajunga la tine, bine asta e in Anglia, dar ma gandesc ca ar trebui sa fie si aici, in fine, daca sti numar nu-i problema. Dar un nume nu poti afla, decat daca are abonament si si asa cred ca o sa fie destul de greu pentru ca trebuie sa suni la Orange si din cate stiu nu exista o carte de telefoane la Orange, iar fara pile destul de adanci in Orange no sa-ti divulge nimeni un nr privat, iar daca nu are abonament e doar un dispozitiv care emite semnal si care poate "schimba maini ", asa ca n-ai cum sa afli posesoru.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu ai cum sa afli acel numar.

| dyonline88 a răspuns (pentru mgtow):

Numarul il stie deja...laughingnu poate afla al cui este.mai ales daca acel numar nu este cu abonament

| mgtow a răspuns (pentru dyonline88):

In fine.