| RoSoul a întrebat:

Cum pot afla termenele limita pentru depunerea dosarelor la liceu? Sunt in clasa a 8-a si vreau sa stiu pana cand pot sa duc actele la liceul respectiv. Dau funda pentru cel mai folositor raspuns.

Răspuns Câştigător
| IndescribableChild a răspuns:

Dupa afisarea rezultatelor de la examen se fac inscrierile completand o fisa. Dupa aceea se depun dosarele.

4 răspunsuri:
| Bogdan_6929 a răspuns:

Dosarele Se Depun De Pe 15.07. 2011 Pana Pe 25.05. 2011...

| Bogdan_6929 a răspuns:

Pana pe 25.07. 2011 blushing...

| Deyutsa_2784 a răspuns:

Pana in 15iulie

| AlexiNNo_7314 a răspuns:

Deci cum ar fi ca astazi am completat fisa...si tot astazi trebuie sa merg sa depun actele...sau cum ca nu am inteles.
care are raspuns...Si e disponibil nu ezitati sa imi raspundeti PLs