| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot face sa aud muzica in casti si sa nu de mai auda in boxe?

6 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Păi... stinge boxele.

| iri a răspuns:

Pai scoate mufa de la boxe de la unitate si pune-o pe cea de la casti.

| Pitika_5185 a răspuns:

Foarte simplu. Daca in boxe gasesti o gaura unde se afla desenul unor casti atunci bagi mufa de la casti acolo sau cel mai bine in unitate unde sunt bagate boxele scoti firul verde si il bagi pe cel de la casti... iar firul roz este pentru microfon daca ai nevoiehappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum pot face un swoboffer? va rog interesativa pot face un swoboffer dintr-un difuzor?

| XrollerX a răspuns (pentru anonim_4396):

In primul rand este SubWoofer si nu merge frate. Iti trebuie sa iti cumperi bass laughing

| teuta99 a răspuns:

Foarte simplu ori pui doar castile ori stingi boxele usor!