| MyNameIsCicoare a întrebat:

Cum pot inchide bdagent.exe? mentionez ca nu-l pot inchide din task manager ca zice ca n-am acces la el... Funda mare cat mine pentru cine imi rezolva problema!

Răspuns Câştigător
| WR104 a răspuns:

Atunci de ce vrei sa-l opresti?
Este antivirusul pe care nu il poti opri decat daca il dezinstalezi.
http://www.file.net/process/bdagent.exe.html

5 răspunsuri:
| WR104 a răspuns:

Start>msconfig.
Deci scrie la start msconfig si o sa il gasesti acolo in lista.Succes!

| MyNameIsCicoare explică (pentru WR104):

Dap l-am gasit si l-am debifat sa porneasca odata cu windows-ul dar acesta tot porneste desi nu mai este bifat... daca ai alte idei te rog sa le expui

| WR104 a răspuns (pentru MyNameIsCicoare):

Nu poti sa-l stergi din Programe, de unde e instalat?

| MyNameIsCicoare explică (pentru WR104):

Pai ideea e ca fara sa-l sterg, ca nu ma lasa taicamiu.....Alte ideibig grin?

| WR104 a răspuns (pentru MyNameIsCicoare):

Atunci de ce vrei sa-l opresti?
Este antivirusul pe care nu il poti opri decat daca il dezinstalezi.
http://www.file.net/process/bdagent.exe.html

| MyNameIsCicoare explică:

Macar tu te-ai chinuit sa raspunzihappypoftim fundahappy