| Anonimă0201 a întrebat:

Cum pot instala InstaSize pe calculator, am cont pe google chrome.Îmi apare asta:
"Nu ați accesat aplicația Magazin Google Play (pictograma coș de cumpărături alb) pe dispozitiv cu acest cont de e-mail.
Aflați mai multe"
Mă puteţi ajuta? Dau fundă :3

Răspuns Câştigător
| AlexL28 a răspuns:

Play Store pentru pc e folosit doar ca sa downloadezi aplicatii pentru telefon, cand dai instalati la o aplicatie aceasta se va instala direct pe telefon cand acesta va fi conectat la net, iar tie iti apare acel mesaj deoarece contul google folosit pe pc si cel de pe telefon trebuie sa fie acelasi ca sa functioneze, oricum, din google play nu poti instala aplicatii pe pc

| Anonimă0201 explică (pentru AlexL28):

Aa sad.ok mulţumesc frumos.

| AlexL28 a răspuns (pentru Anonimă0201):

Cu placere happy

3 răspunsuri:
| Iuriet_Robert_1996 a răspuns:

Cum accesez aplicatia magazin google play