| mariacris98 a întrebat:

Cum pot sa descarc la calculator limba germana, Adica sa pot scrie literele din limba gemana pe "Winword" ca eu am numai limba romana si limba engleza si imi trebuie sa scriu ceva in germana pe calculator?

Răspuns Câştigător
| SkyHigh a răspuns:

Control Panel -> Regional and language options -> Dai pe tabul "Languages" -> Click pe "Details" -> Click pe "Add" -> Alegi limba dorită, "Ok", "Apply", "Ok", şi gata o să ai în bară, lângă oră şi dată, un pătrat de unde o să selectezi DE, (Deutchland) şi o să ai literele alea happy Enjoy!