| o fetitZa dulCeE :X a întrebat:

Cum pot sa descarc poze de pe nokia 268- slide pe calculator? dau fundita.
PS : m-am tot uitat pe telefon si scrie undeva TRANSFER DATE si SINCRONIZARE PC deci se poate si nu stiu cum ma poate ajuta cineva va rog. DAU FUNTITZA! plzZ

Răspuns Câştigător
| Aliyaa a răspuns:

Pt a putea descarca pozele iti trebuie programul Nokia Pc Suite scrie pe google nokia pc suite downlodeaza l si apoi daca telefonul are cablu de date(cablu USB)bagi cablul in telefon si apoi in calculator si sigur va merge.Succes!winking

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti trebuie un cablu de date sau daca are, dar nu cred ca are cardul de memorie. dar cred ca are cablu de date deoarece am avut si eu un tel.nokia ca a tau

| eduardd a răspuns:

Poti transfera date cu ajutorul unui cablu de date sau cu bloototh(daca are telefonul, atasand calculatorului un stick special pentru bloototh)