| nimikinteresant a întrebat:

Cum pot sa fac sa-mi apara facebook-ul in romana ca la alti prieteni mi-e imi apare in engleza? dau funda...

19 răspunsuri:
| Diiana232997 a răspuns:

Contul meu - > Setarile contului - > Limba - > Editeaza.

| Mihail_Matusoiu_1951 a răspuns (pentru Diiana232997):

Contul meu - setările contului - limba - editează.

| kathgilbert a răspuns:

Da sus in dreapta la "contul meu", setarile contului, limba.

| Lavinia20 a răspuns:

Jos de tot... scrie mic limba in care este dai click pe ea si iti alegi ce limba vrei sa fie

| sweet_1526 a răspuns:

Facenook - account - account settings - language, apesi acolo si alegi limbabig grin

| ߪÐÐKÿÐ a răspuns:

Contul meu ->Setarile contului-> Limba :* si schimba in engleza si dupa da inapoi in ro. o sa-ti apara >:d:d

| blackberryORstrawberry a răspuns:

Account > account settings > Language (jos de tot) si selectezi limba happy

| Marijuanaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Pai dai acolo suus unde scrie AcoounT dupa acea dai la Privacy Seting si joos aii Language si dai edit si dupa acea alegi romana dai save si gata big grin

| Marijuanaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Primesc Funda?

| linus42 a răspuns:

Uite asa faci...te duci in dreapta sus si dai account-account settings-language-edit-si iti alegi romana ca limba

| Marza a răspuns:

Vă spun eu: Intri acolo sus in dreapta intri la account settings dai language si selectezi liba care vrei tu

| AAlexandruuu a răspuns:

Buna!,, O sa iti explic, Pasul 1:dai sus la stanga de unde ai,, Deconectare si altele Pasul 2: Di la,, SEtarile contulu ''. O sa iti apara sa iti scimbi parola si altele Pasul3: apesi la optiunea,, Limba'' si o selectezi in romana

| Jarnea_Alma_1972 a răspuns:

Si eu tot problema asta o am dar nu stiu unde scrie "suus unde scrie AcoounT " de la Marijuanaaaaaaa... Daca puteti careva sa trimiteti un videoclip la care cum se face facebook-ul in romana

| Soare_Marina_1988 a răspuns:

Mie imi apare facebookul in engleza cum sa-l dau in romana

| Ioan_Octavius_1967 a răspuns:

Cum pot sa fac sa-mi apara facebook-ul in romana ca la alti prieteni mie imi apare in spaniola

| Federica_Crina_1990 a răspuns:

Cum fac si eu sa schimb in romană

| Pogacean_Stafana_1984 a răspuns:

Vreau Facebook în romana

| Veres_Alina_1986 a răspuns:

| Bucur_Roxana_1992 a răspuns:

Roxana bucur