| CristianCristian322 a întrebat:

Cum pot sa imi populez chatul de pe xat? Funda pentru cel mai explicabil raspuns si cel mai rapid!

Răspuns Câştigător
| monela23 a răspuns:

Trebuie sa faci ma multa publicitaate daca ai si priteni care te ajuta e ok o sati mearga bine si ca sa ii atragi zi ca le dai o functie, daca vrei sa te ajuta da-mi un mesaj si o sa-ti dau id meu si o sati zic mai multe am avut si eu si stiu cum e treaba cu cestile astea...
ceaw bafta

14 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Pf
Eu intru pe xaturi de 3 ani
Sincer nu se merita e bataie de joc
Eu stiu sa scot si banul
Sa spamez...
e foarte usorhappy
Sunt niste erori ^^
De care daca stii poti profita foarte usor
Chaturile in general sunt facute doar din simpla plictiseala
Eu stau cel mai mult pe site'uri cu englezi
Pntru ca acolo sunt multi
Vreau sa zic ca e lume in prostie
trebuie sa ai doar putina cunostinta de engleza.

| ForbiddenLove a răspuns:

Ai putea sa il scrii pe TPUhee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faci la alte chaturi reclama apoi apesi imediat X si nu-ti va da bani asa vei avea mai multi prieteni pe chatul tau am incercat si mergelaughing))))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum sa il pacalesti pe ala sa te fac owner pe xat

| koool a răspuns:

Zile la prietenii tai sa te ajute ca le dai moderator owner, pe mesenger.
eu stiu, pe forumuri, google.ro

| AlcatrazOne a răspuns:

Http://xat.com/rakastylegroup doar hip hop non stop

| Cornel_Barbu_1979 a răspuns:

Recomanda aceasta pagina prietenilor si cunoscutilor http://radiogogoonline.bligoo.com/
descarca si asculta cea mai noua muzica 2013 impreuna cu cele mai noi filme subtitrate

| Catalin_Ionici_1988 a răspuns:

:-) :) :] =)asculta si tu radiosistemfmromania http://xat.com/sistemradio1 by dj ratonu id de dedicatii radiosistemfmromania ratonu_sistem :-* :* catacool19 (^^^) dj_ratonu2013,:v,,va asteptam cu dedicatii mesaje

| Robert_Alex_1991 a răspuns:

Radio Next Romania
Chat Online Full Fete & Baieti, numai muzica dance, comerciala, clubbing, trap, etc.
www.radionext.ro/live
http://xat.com/radionextro
www.arcadeclip.ro/chat