| afi a întrebat:

De ce sunt atatia prostii p lumea asta?!? clar dau FUNDA la cel mai explicabil raspuns!

Răspuns Câştigător
| Stefania3001 a răspuns:

Buna!
Foarte buna intrebarelaughing, dar toate lucrurile bune au si parti rele...deci aceasta lume perfecta trebuia sa aiba si parti rele(in cazul nostru prostii) care au ca scop doar distrugerea fericirii noastre prin aberatiile lor.
Sper ca te-am convins
Funda?big grin

5 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Asa este. Daca erau toti destepti, atunci era prea perfecta lumea. Dar multi sunt destepti si fac pe prostii, dar si mai multi sunt prostii care fac pe desteptii.
Normal, prostii fac tot posibilul sa iasa in evidenta, iar cei destepti(majoritatea) stau in umbra.Asa ca e normal sa ni se para ca sunt mai multi prosti. Dar nu e bine sa etichetam oamenii ca fiind prosti sau destepti.Fiecare e cum e.

| anna98 a răspuns:

A fost de ajuns un prost care sa dea mai departe boala asatwinkinglaughingSi daca stai sa te gandesti si cum se fac copii laughingjumate e din mama juma din tata... e de ajuns sa fie unu prostrolling on the floorca se ia boala. Funda?big grinbatting eyelashes

| Gya_8215 a răspuns:

Pff...pai si prostii se inmultesc...si ce sa iasa dintr`un prost un PROST mai mare

| Ella_7974 a răspuns:

2 lucruri sunt mereu omniprezente; oxigenul si prostii. laughing

| andyas01 a răspuns:

Pentru ca asa ia creat dumnezeu ca nu se poate sa fie numai destepti