| BlackAngel a întrebat:

Mi-a dat cineva 2-3 cd-uri in format track si vreau si eu sa le copiez in pc (cu copy+paste bine inteles ca nu merge) am inteles ca cu nero se poate dar nu stiu cum

Cel mai bun raspuns primeste fundahappy

Răspuns Câştigător
| Ronnix a răspuns:

Lasa-mi id pe privat. happy

1 răspuns:
| CM7YRE a răspuns:

Ai deja windows media player in pc (cred.asta,daca nu l-ai dezinstalat) Cand bagi cd-ul iti apar optiuni. Da-i rip using... si o sa ajungi sa intri in windows media player intr-un tab cu rip. El incepe sa copieze automat, alasa-l 5 minute. Melodiile se salveaza cu :Unknow track 1.2.3. etc in mMy documentswinking