| EusebiuG a întrebat:

Cum salvez track-urile de pe un cd original? Am incercat sa deschid cd-ul fara sa se redea automat si sa marchez toate melodiile si sa dau copy si apoi paste pentru a le salva pe calculator dar problema este ca se copiaza instantaneu si nu merg redate din calculator, deci nu se salveaza decat numele.

4 răspunsuri:
| RS4 a răspuns:

Este un cd protejat! nu poti decat sa le transformi in mp3- uri si apoi sa le pui pe alt cd in format mp3 sau audio cd! bafta!

| iR0K a răspuns:

Cauta pe net programul 'CloneCD' are o imagine cu o oaie. Nu ai cum sa copiezi de pe u cd original. Il poti doar clona pe un alt CD sau sa ii fain o imagine virtuala la tine in PC