| MrAgent007Nice a întrebat:

Cum pot schimba melodia unuia dintre clipurile mele pe YouTube?
Cand dau la editor video, imi apar doar melodiile propuse de YT, nu pot incarca eu din calculator. Vreo idee?

1 răspuns:
| abyssaria a răspuns:

Poti schimba o melodie cu Sony Vegas (trebuie sa-ti downlodezi video-ul de pe youtube, daca nu-l mai ai in pc, si sa-l editezi iar). Dar daca ai melodie pe fundal si mai si vorbesti in acel video, o sa se piarda tot.
Din acel editor video de pe youtube nu poti pune orice melodie pe care o doresti, decat cele pe care ti le dau ei. Acele melodii n-au copyrights si le poti insera in video fara sa ti se blocheze video-ul. Asa ca inainte sa pui o melodie in acel video, asigura-te ca nu sunt blocate de youtube ca sa nu muncesti degeaba.