| lovem3 a întrebat:

Cum pot scoate glossul de pe haine? mi s-a spart un gloss in buzunarul de la blugi si i-am spalat de 2 ori la masina dar tot a ramas acea pata unsuroasa

3 răspunsuri:
| puffika a răspuns:

Ai incercat cu Vanish? ma rog eu am patit asa dar nu co glosul ci mi sa varsat cerneala pe bluza si am spalat cu vanish

| Anddrea a răspuns:

Incearca cu detergent de vase.

| gabriela_7244 a răspuns:

Daca cunosti vreau-n distribuitor amway, apeleaza la el, sigur te v-a putea ajuta cu detergenti si ceva pentru inmuiere. produsele amway sunt produse organice fara enzime ti le recomand cu caldura