| Gavril_Mosu_1949 a întrebat:

Cum pot sterge anti-virusii cu plata?

7 răspunsuri:
| tehno125482 a răspuns:

De ce tiai sterge antivirusul?

| floresdemayo a răspuns (pentru tehno125482):

Costă. Poate, omul vrea să instaleze un antivirus gratuit.

| tehno125482 a răspuns (pentru floresdemayo):

Aaa in cazul ista daca nu mai platesti antivirusul nu mai merge!
dar daca vrei sa il sterhi suta la suta casa nu ocupe memorie priveste asta!
https://www.youtube.com/watch?v=Y3TmdCimGVo

| tehno125482 a răspuns (pentru tehno125482):

Ma scuzi voiam sa zic stergi!

| floresdemayo a răspuns (pentru tehno125482):

@ tehno125482
Dacă instalează unul free, va avea antivirus în continuare. Va ocupa, poate, aceeași memorie.
Stai liniștit, nu-i nevoie să te corectezi (sterhi/stergi), am înțeles din context, mesajul.

@Gavril_Mosu
- Dacă ai descarcat un antivirus cu plată, iar acum te-ai răzgândit, sună la firma respectivă și oprește comanda.
- Dacă vrei să renunți la actualul și să instalezi unul free, mai intâi trebuie să faci dezinstalarea celui actual, apoi instalezi un altul.
- Dacă ai scanat cu antivirusul și s-a descoperit viruși, elimini sau îi bagi în carantină, exact ca la orice antivirus, fie free, fie cu plată.

Întrebarea ta e puțin confuză, nu am prea înțeles la ce te referi. Încearcă să revii cu detalii.

| tehno125482 a răspuns (pentru floresdemayo):

Eu voiam sa spun sa nu aiba memoria ocupata de 2 antivirusi daca foloseste doar unul.

| csty45 a răspuns:

Nu-i mai plăti!