| HKloveNY a întrebat:

Cum pot sterge istoricul de pe firefox?

5 răspunsuri:
| PedoBarbie a răspuns:

Istoric arată tot şterge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sus in stanga ecranului scrie Istoric(History) dai -curata istoricul recent- si s-a facut.

| pci27 a răspuns:

După deschiderea paginii motorului de căutare, în partea de sus a paginii, există câteva opțiuni: file, edit, view, history, bookmarks etc. Dând clic pe opțiunea history, selectezi,, recent history,,. Poți șterge istoricul ultimei ore, a ultimelor două/patru ore, a conținutului din ziua respectivă sau a întregului istoric. Apoi dai clic pe,, clear now,,.

| Gatsby a răspuns:

Pui mouseul pe ce vrei sa stergi si dai delete de pe tastatura