| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot trece unele informatii care le am avut pe hardul unui laptop caruia nu i mai merge display`ul pe alt laptop? adica sa transfer informatiile? va roog am nevoie de ajutor.

3 răspunsuri:
| TipulVerde a răspuns:

Simplu. Conecteaza un alt monitor in spatele laptopului. Mufa ar trebui sa fie usor de recunoscut. Toate laptopurile pe care le-am vazut au si o chestie de asta, poate chiar pentru cazul in care se strica monitorul.

| laptopnews a răspuns:

Daca este DOAR problema de display, conecteaza laptop-ul la un monitor si transfera informatia pe un HDD extern.happy

| laptopnews a răspuns:

Daca este DOAR problema de display, conecteaza laptop-ul la un monitor si transfera informatia pe un HDD extern