| camon12 a întrebat:

Cum rezolv cu niste boxe genuine 5.1 cum fac sorround ca nu merg nu se aude decat in 3 boxe tin sa spun ca am windows 7 si nu merg deloc unde sa umblu sa le activez ca daca dau la sorround 5.1 mi se opreste o boxa ce sa fac placa audio o am foarte buna imi recomandati un program ceva?! Mersi anticipat!

2 răspunsuri:
| camon12 explică:

E instalat driverul

| florentinf a răspuns:

Salut, ai incercat sa schimb driverul? verifica si daca driverul e instalat unde ai instalat windowsul