| camon12 a întrebat:

Cum rezolv cu niste boxe genuine 5.1 cum fac sorround ca nu merg nu se aude decat in 3 boxe tin sa spun ca am windows 7 si nu merg deloc unde sa umblu sa le activez ca daca dau la sorround 5.1 mi se opreste o boxa ce sa fac placa audio o am foarte buna imi recomandati un program ceva?! Mersi anticipat

1 răspuns:
| Fizy93 a răspuns:

Te pot ajuta 100%, dar trebuie sa fii explicit/a. Cate mufe jack ai bagat in computer si cate la tubul de bass? Esti sigur/a ca ai conectat cum trebuie fiecare boxa in parte?