| AidaMaria a întrebat:

Cum sa fac sa imi termin temele mai repede? plzzz ajutor!
FUNDA SI VOT!

Răspuns Câştigător
| Catalina_Cristina_1998 a răspuns:

Uite, o sa-ti raspund sincer : trebuie sa lasi deoparte obiectele care te atrag. ca de exemplu : calculatorul, televizorul, telefonul, jocurile, adica vreau sa zic sa te concentrezi numai pe teme! sper ca te-am ajutat! pa! funda?

15 răspunsuri:
| Cristi19 a răspuns:

Sa te apuci de ele in loc sa stai pe net

| FreSsh a răspuns:

Foloseste Internetu si calculatoru(de adunari scaderi)

| DarkBlood32 a răspuns:

Grabeste-te.

| TiffanyღBJ a răspuns:

Inchizi calculator, televizor, radio etc, te apuci de teme si te concentrezi doar acolo. Si sa vezi ce repede le termini!

| MrRava13 a răspuns:

Da timpul inapoi si apuca-te de ele prin iulie, nu acum cand se termina vacanta

| coMpLeT a răspuns:

Iesi de pe TPU si nu mai pune intrabri idioate.

| LiliJB a răspuns:

Daca vrei sa le faci mai repede trebuie sa nu stai si sa cauti scuze doar ca sa nu le faci.

| AlwaysMe a răspuns:

Nu mai sta pe net sa cauti sa iti usurezi sarcina si apuca-te sa le faci. Stii vorba aia. lenesul mai mult alearga.

| 乃ŪMMĪĪ a răspuns:

Apuca`te de ele!

| MetalForever a răspuns (pentru 乃ŪMMĪĪ):

Raspunsu tau ar merita votlaughing))))))

| andreea964 a răspuns:

Daca vrei sa le scrii mai repede trebuie sa stii sa le rezolvi...dar daca nu stii stai si te gandesti si pierzi timpul degeaba.

| AlexGeica a răspuns:

Nu stai sa pui intrebari aici si le facistraight face

| AlexBoss13 a răspuns:

Pai trebuie sa faci urmatori pasi:
1.Inchizi tv comu telu ce te atrage
2.Te apuci de ele
3.Te concentrezi numai pe ele si cand o sa termini o sa zici,, Ce? Gata am si terminat?"