| puppy8999 a întrebat:

Cum sa hipnotizezi un om?

5 răspunsuri:
| allexya501 a răspuns:

Http://www.scribd.com/doc/38029475/Manual-de-Hipnoza Aici gsesti tot ce vrei. le poti spune parintilor sau prietenilor tai ca ti-a dat tema la psihologie ce testat hipnoza. te vor crede. dar drebuie sa ai experienta si sa ai mare grija ce le bagi in cap :)
SUCCES! funda?

| Edy_7330 a răspuns:

Te uiti la el pana adoarme

| Zbrrrrrrrrrr a răspuns:

Incearca intr-o carte de phsihologie. Ai mai multe trucuri. Funda?

| artjoyhypnosis a răspuns:

Invata hipnoza recreationala si vei putea sa hipnotizezi un om in cateva secunde : http://artjoylife.com/curs_hipnoza_recreationala.htm

| Lin_Mada_Yubaretzu_1996 a răspuns:

Cum se hipnotizezi un om