| nutastan70 a întrebat:

Cum sa-mi traduc paginile de la firefox in limba Romana exact ca la google

5 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Te duci in meniul firefox(stanga sus) - suplimente - extensii- apoi cauti "google translator for firefox". Eu am versiunea 2.1.0.3

| anonimg a răspuns (pentru anonimg):

Dupa ce restartezi firefox(il inchizi si il deschizi) dai click dreapta pe o pagina de limba straina - "Translate this page with Google Translate".
Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are translator pe care il adaugi din Add-ons (e jos in pagina de start). Insa pe mine nu m-a multumit, este mai greoi de folosit, mai incurcat. Incearca totusi.

| Flavius2106 a răspuns:

Foloseste add-ons-ul pentru traducere!

| AlexAlex23 a răspuns:

Este un add-ons care traduce.Eu iti recomand google chrome el are add-onsul