| communistrat a întrebat:

Exista virus de monitor?:\ daca da cum scap de el?

Răspuns Câştigător
| totElodia a răspuns:

Virusii se instaleaza introtdeauna singuri. Insa au o sursa de unde pleaca. Gen alt calculator sau un document infestat.
Si nu, nu exista virus de monitor. Virusul se manifesta doar in unitate, insa se poate observa si pe monitor.
Ca sa scapi de el: Te duci aici Antivirus&Security si o sa gasesti un topic despre aceasta problema, daca nu rezolvi fa un nou topic despre asta (cu riscul de a-i enerva pe baietii de acolo tongue).

12 răspunsuri:
| monstrulet a răspuns:

Am patit si eu... iti moare placa video. Ramane negru ecranu cand intri intr-un joc 3d? si se blocheaza?
Din ce descrii tu, nu e virus, felicitari.

| katalyn27 a răspuns:

Nu exista. ai ceva probleme cu monitorul? iti apare ceva pe el?

| katalyn27 a răspuns:

"communistrat explică:
Niste linii verzi ...si se deformeaza imaginea se suprapun ferestrele deschise etc (toate de odata )" poate e de la placa video sau poate s-a stricat monitorul sau poate mufa, scote mufa de la monitor si de la pc uitate daca are toti acei pini si dupa pune-o la loc daca nu merge, ti-ar trebui un monitor nou, nu prea cred ca poate fi asa ceva de la placa video, poti incerca sa vezi daca merge la un alt monitor.bafta

| katalyn27 a răspuns:

Ai dat funda raspunsului cel mai gresitlaughing tu nu ai nici o treba cu nici un VIRUSlaughing ma rog. bafta

| GameMaster23 a răspuns:

Nu exista !

| Rozette a răspuns:

Nu exista! Daca ai probleme ajusteaza din control panel setarile monitorului, sau, depinde de monitor, ai butoane pe el, unde il poti ajusta. Sper ca ti-am fost de folos.

| communistrat explică:

Niste linii verzi ...si se deformeaza imaginea se suprapun ferestrele deschise etc (toate de odata straight face)

| communistrat explică:

Dau funda aiurea ca mi se pare de **** funda tongue

| Kámέℓíá a răspuns:

Hey:)...iti zic eu daca imi dai fundita:x...

uite virus de monitor nu exista, dar poate ai intrat pe internet si tio intrat vreun virus mare sau cine stie, poti sa descarci Avatar free Antivirus de pe sit-ul.http://www.softpedia.com/get/Antivirus/Avast-Home-Edition.shtml success:x,, funda sperr:x

| Bulibasha a răspuns:

Sa sti ca poate fii si de la placa video nu numai de la pc! stai linistita ca virusi de monitor nu-s!happy

| Bulibasha a răspuns:

Ma intra in programu windows unde il ai instalat si vezi dca ai programu asta : MSACM32.DLL si me imi lipsea si mi-a mers f bine dupa aia! dca nul ai iti dau linkul de unde til iei ok!

| ady16_1430 a răspuns:

Nu exista virus de monitor... Poate ai luat un virus pe windows si din acea cauza iti apar linii verzi si se deformeaza imaginea se suprapun ferestrele deschise etc (toate de odata )...